Przejdź do głównej zawartości

3 pomysły na wieczór kawalerski


Wieczór kawalerski jest ważną imprezą dla przyszłego Pana Młodego i w założeniu jedyną taką na całe życie. Powinna być więc ona spektakularna. Wyjazd z miasta i TramParty

Własne miasto zazwyczaj dobrze się zna, a puby i kluby odwiedzane były już przynajmniej kilka razy. Ciekawym rozwiązaniem na ekscytujący wieczór kawalerski stać się może wyjazd na weekend do innego miasta, na przykład do Krakowa. Koszty będą może nieznacznie wyższe, ale za to będzie można poczuć się ze swoimi kumplami jak "za starych dobrych czasów" na wakacyjnych wyjazdach. Prawda jest taka, że po ślubie taki męski wyjazd może się przez długi czas nie powtórzyć, dlatego warto to wykorzystać. Kraków jest świetnym miejscem na wszelkiego rodzaju imprezy, tym bardziej, że już od kilku lat własną imprezę można zaplanować na pokładzie tramwaju (który przejeżdża ulicami starego Krakowa). Wieczór kawalerski można spędzić więc w miejscu z nowoczesnym nagłośnieniem, dyskotekowymi światłami, a nawet wytwornicami dymu. Początkowo, po wejściu do wnętrza goście nie wiedzą czego mogą się spodziewać, dopiero później zaczyna się cała zabawa, a tramwaj ukazuje co ma w swoim zanadrzu. Takie TramParty na pewno zaskoczy i umili zabawę niejednemu przyszłemu Panu Młodemu, a i cała reszta gości na pewno nie będzie zawiedziona.

Jazda quadem 

Innym sposobem na wieczór kawalerski, albo częścią która będzie przedsmakiem świętowania stać się może jazda quadem (w terenie albo na specjalnie przygotowanym torze). Taka usługa dostępna jest w wielu polskich miastach. Spodoba się na pewno przyszłemu Panu Młodemu, który jest fanem motoryzacji, amatorem jazdy po bezdrożach i miłośnikiem niezapomnianych emocji i adrenaliny. Jazda na quadach jest świetnym wyzwaniem dla każdego kierowcy, bo prowadzi po nierównym terenie, który jest pełen zjazdów i podjazdów, a także błotnistych lub piaszczystych odcinków trasy. Całość doznania jest bezpieczna, gdyż instruktor zawsze zapoznaje uczestników z zasadami i techniką jazdy, a każdy z nich zaopatrzony zostaje w gogle, kask i rękawiczki. Poziom trudności przeszkód zawsze dobierany jest do umiejętności uczestników. Ważne - jazda na quadach odbywać powinna się zawsze przed spożywaniem alkoholu. Ten rodzaj pomysłu na wieczór kawalerski jest dobrym pomysłem, gdyż może spełnić marzenie Młodego, ale też wszystkich jego kolegów, a także będzie oryginalnym spędzeniem czasu.

Przejażdżka za kierownicą Lamborghini 

Świadek może sprezentować Młodemu, który pasjonuje się motoryzację właśnie taką przejażdżkę, która pozwoli sprawdzić mu się jako kierowca, a także świetnie się bawić. Może dziać się to na wybranym torze wyścigowym. Przed jazdą zawsze odbywa się krótkie szkolenie, gdzie instruktor przekazuje ważne informacje na temat bezpieczeństwa oraz wszelkich zasad realizacji. Po zarezerwowaniu dogodnego terminu i pojawieniu się na wybranym torze, uczestnicy wieczoru kawalerskiego spotkają się z instruktorem. Następnie po kolei będzie można zajmować miejsce kierowcy. Na miejscu pasażera zawsze znajduje się instruktor. Jazda takim autem realizowana jest na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Znajduje się tam doskonała nawierzchnia, która stwarza warunki do bezpiecznej jazdy. Każdy z uczestników ma wyznaczoną kolej przejazdu, a jazdy odbywają się najczęściej pojedynczo - nie ma więc ryzyka spowodowania kolizji z innym autem. Oczywiście istnieje możliwość obserwacji przejazdów innych uczestników - w tym tkwi cała zabawa. Takie spędzenie przynajmniej części wieczoru kawalerskiego gwarantuje niezapomniane wspomnienia.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Zdrowie pracownika biurowego - poznaj biurka regulowane

Pracownicy biurowi bardzo często cierpią z powodu różnorodnych problemów zdrowotnych. Najbardziej dokuczają im z pewnością problemy z kręgosłupem spowodowane wielogodzinnym przesiadywaniem przy biurku w nieodpowiedniej pozycji. Wydaje się więc, że niezbędne jest zrobienie wszystkiego co tylko możliwe, aby pracownik biura mógł pracować w dogodnych warunkach.
Wysokość biurka i fotela Niewątpliwie, nieodpowiednia postawa jest spowodowana najczęściej nieprawidłową wysokością biurka lub też fotela. Przeważnie chodzi o wysokość jednego względem drugiego. Rzecz w tym, że jeśli trzeba na przykład pochylać się, móc pisać na klawiaturze, prędzej czy później pojawią się bóle kręgosłupa w okolicach kręgów szyjnych. Również jeśli krzesło jest zbyt nisko w stosunku do biurka nie jest dobrze. W takiej sytuacji bowiem również kręgosłup przyjmuje bardzo nienaturalną postawę.

Oczywiście, czasami problem udaje się rozwiązać dzięki regulacji fotela. Zwykle jednak regulacja ta nie jest wystarczająca. Moż…

lazur dream

Wiosna w pełni, a ja na nowo przekonuję się do pasteli. Lazur Dream, czyli limitowany lakier Semilac w pięknym, zgaszonym baby blue oficjalnie rozpoczyna u mnie kolorowy okres na paznokciach. :)


Odkąd wróciłam z Anglii na moich paznokciach gościł jednolity kolor. Królowała butelkowa zieleń i śliwka. Nie miałam kompletnie ochoty na bawienie się z pędzelkami, farbkami, naklejkami, pierdółkami. Ba, był moment kiedy po prostu przestało mi się to podobać na MOICH dłoniach.


Ostatnio jednak przypomniałam sobie jak miło było siadać po całym tygodniu pracy/szkoły przy kawie, włączać YouTuba i paćkać coś na paznokciach. Muszę przyznać, że zatęskniłam za tym na tyle, że bez większego zastanawiania się, wygrzebałam farbki, pędzelek i zabrałam się za urozmaicanie hybrydy którą zrobiłam dzień wcześniej.
I takim oto sposobem myślę, że na bloga wróci więcej zdobień paznokci. :)

Słonecznej niedzieli!